ترندهای رنگ آمیزی خانه در سال ۲۰۲۴

23 دی 1402
0 دیدگاه
 • اگر تصمیم دارید رنگ خانه‌تان را عوض کنید، حتما از رنگ‌های ترند 2024 استفاده کنید. رنگ آمیزی خانه در سال جدید آسان است، زیرا رنگ‌هایی انتخاب شده که نه تنها زیبایی خاصی به خانه می‌بخشند بلکه هماهنگ سازی آن با سایر وسایل درون خانه آسان است. در این مطلب ما چهار رنگ مناسب رنگ آمیزی خانه 2024 را معرفی می‌کنیم که می‌توانید برای تغییر رنگ خانه‌تان از آن‌ها استفاده کنید.

  خاکستری روشن

  خاکستری روشن - رنگ آمیزی خانه 2024

  رنگی که هیچ وقت از لیست رنگ های مناسب رنگ آمیزی خانه حذف نمی‌شود، خاکستری روشن است. این رنگ همیشه مد بوده و هرگز قدیمی نمی‌شود. شما می‌توانید از خاکستری روشن تا تیره برای رنگ دیوارهای خانه‌تان استفاده کنید. اگر می‌خواهید فضای داخلی خانه تان روشن تر باشد، پس سایه خاکستری روشن که بیشتر به آف وایت شبیه است را انتخاب کنید.

  حتی اگر قرار نیست امسال رنگ دیوارها را تغییر دهید، پس برخی وسایل درون خانه را به رنگ خاکستری انتخاب کنید. از طرفی اگر رنگ دیوارها خاکستری روشن است، پس بهتر است برای گرما بخشیدن به فضای داخلی از رنگ مرجانی یا رنگ سال 2024 برای انتخاب مبل، فرش یا بالشت‌های مبل استفاده کنید.

  رنگ آف وایت

  رنگ آف وایت

  رنگ بعدی که ترند امسال به حساب می‌آید، آف وایت است. اگر تصمیم به تغییر رنگ دیوارها دارید، حتما این بار رنگ آف وایت بخرید و بیشتر دیوارها را به رنگ آف وایت تغییر دهید و بعد از رنگ خاکستری، یا مشکی که ترند امسال است برای برخی دیوارها استفاده کنید.

  رنگ آف وایت یک رنگ خنثی است که با همه رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی ست می‌شود. بنابراین وقتی می‌خواهید دیوارهای آف وایت را با رنگ‌های دیگر ترکیب کنید، بهتر است کابینت‌ها را خاکستری روشن یا بژ مایل به صورتی انتخاب کنید. همچنین می‌توانید برای اتاق نشیمن یک فرش صورتی بخرید. فراموش نکنید هیچ وقت سفید گچی را با آف وایت ترکیب نکنید، زیرا فضای خانه تان کاملا بی روح و سرد دیده خواهد شد. در واقع برای دیوارهای آف وایت باید بیشتر از رنگ های پر رنگ و متضاد استفاده کنید تا جلوه بهتری به خانه ببخشید.

  رنگ سفید

  رنگ سفید - رنگ آمیزی خانه 2024

  رنگ بعدی که هیچ وقت تکراری نمی‌شود و از مد نمی‌افتد، سفید است. دیوارهای سفید با مبلمان کاملا سفید، هارمونی جذابی دارد و فضایی مدرن و مینیمال خلق می‌کند. اگر عاشق سادگی هستید و دوست ندارید با رنگ‌ها بازی کنید، پس بیشتر ست خانه‌تان را سفید انتخاب کنید. اما به نظر من برای این که تمیز نگهداشتن وسایل سفید آن هم در آب و هوای آلوده امروزی کار خیلی سختی است، بهتر است رنگ مبل‌ها و سایر لوازم خانه را رنگی انتخاب کنید. شما می‌توانید در مقابل سفید از مشکی استفاده کنید، یا آن را با رنگ‌های شاد دیگر ست کنید. فقط کافی است یک طیف رنگی مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید و رنگ وسایل‌تان را تغییر دهید.

  مشکی

  مشکی

  در سال های اخیر رنگ مشکی، یکی از رنگ های پرطرفدار در دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید. اکثر افراد دوست دارند رنگ دیوار یا مبلمان و حتی برخی وسایل آشپزخانه و خانه‌شان را مشکی انتخاب کنند.

  با این حال مشکی باید با رنگ های روشن و گرم ترکیب شود زیرا به خودی خود رنگی تیره است که فضای خانه را تاریک و دلگیر می‌کند. پس اگر رنگ‌های گرم و خاکی را با آن ترکیب کنید، زیبایی خاصی به خانه‌تان خواهید بخشید. سعی کنید در حالی که سه دیوار دیگر سفید ساده است، یک طرف دیوار را مشکی رنگ کنید. همچنین می‌توانید کاشی های روی اتاق را سفید و میز مبلمان‌تان را مشکی انتخاب کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  ارسال دیدگاه